ג'ון לנון

"כשהייתי בן 5 אמא שלי אמרה לי שאושר הוא המפתח לחיים טובים.

כשהגעתי לבית ספר נתנו לי מטלה לכתוב את מה שארצה להיות כשאהיה גדול,

אז כתבתי מאושר, הם אמרו לי שלא הבנתי את המטלה,

אמרתי להם שהם לא מבינים את החיים."

GH7C1605.jpg

נעים מאד.

אני גלית קורן, מעצבת גרפית ומאיירת, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית והתמחות בהפקות דפוס ב"מכללת הדסה" ירושלים.
אמא של גפן, אביב ורון ובת הזוג של שניר, יחד אנחנו מתגוררים בקיבוץ גברעם.

בסיום התואר התחלתי את עבודתי כמעצבת בסטודיו "שרון שרם" שבירושלים, ובמקביל התחלתי שיתוף פעולה עם חברת "דורנת" איתה עבדתי בשותפות 5 שנים. עיצבתי ואיירתי עבורם מוצרי נייר מעוצבים כמו לוחות שנה, ספרי מתכונים, מחברות, יומנים, פלייסמנטים ומוצרי לייף סטייל.

לאחר מכן עברתי למרכז והתחלתי לעבוד בסטודיו "ערגה" שבכפר טרומן, שם עבדתי עם חברות גדולות כמו רקיט בנקיזר, תנובה, שירותי בריאות כללית, קבוצת עזריאלי, כיתן, אדיר סחר, יוניליבר, תלמה, שטראוס, רשות שדות התעופה, היכל התרבות אור יהודה ועריית אור יהודה, פיצוחי חממה ועוד רבים וגדולים.

לאחר מכן, כ-3 שנים, הייתי ארט דיירקטורית בסטודיו מוטי ברקוביץ, שם התמחתי בעיצוב אתרים.

לפני כעשור הקמתי את studio gala - שלימים הפך לסטודיו גלית קורן. הסטודיו מתמחה בפרינט ובדיגיטל כאחד ובהובלת פרוייקטים מגוונים. ניתן לקבל שירותי עיצוב החל מפגישות ייעוץ, בניית לוגו, מיתוג כוללני והבאתו לדפוס ועד עיצוב אתרים, באנרים ועוד.

לפני כ-5 שנים נכנסתי לתחום עיצוב חללים ובעבודה משותפת עם סופי יכין - אדריכלית ומעצבת פנים, עיצבנו משרדים, חדרי אוכל, מסדרונות והחלפנו את הנראות הכללית לחדשנית, מיוחדת, מסקרנת ומרהיבה.

בין החברות אותם עיצבנו: אינטל, ברום, ג'ונסון אנד ג'ונסון, אומריקס, מכון ויצמן ועוד.

אני מאמינה באסטתיקה כדרך חיים, עיצוב נקי, מדוייק, אלגנטי, מלא סטייל, ייחודי, כזה שתופס את העין מהרגע הראשון, או כמו שאומרים בצרפתית מדוברת: `Très jolie.